Категории

.

Категории

.

Drop Shipping Silver Color Fashion Jewelry Finding Wholesale 40cm / 45cm Fashion Choker Short Chain One Piece Gift

Drop Shipping Silver Color Fashion Jewelry Finding Wholesale 40cm / 45cm Fashion Choker Short Chain One Piece Gift

BGN 4.00 BGN 4.78

Сума
На склад


Опции за продукта

Размер:
45cm
Тип Елемент:
бижута находки
Номер На Модела:
Модни модели
Широчина На Елемента:
0.1cm
Материал:
Метални
Дължина На Продукта:
45cm
Тип На Метали:
Мед
Тип Бижута Находки:
Верига

Клиентите също го харесват